TR EN

Özel İmalat Mutfak Dolaplarımız ve Montaj Hizmetlerimiz

 İstediğiniz her renkte ve tasarımda mutfak dolabı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutfak dekorasyonun en önemli parçası olan dolapların montajları ustalarımız tarafından sıralı ve estetik bir şekilde yapılmaktadır. İron dekorasyon olarak dolap sektöründe saygın bir yere sahip olan firmamızda mutfak yapısına uygun imalatlar yapılmaktadır.

 Siparişler doğrultusunda ölçüleri alıyor ve her tip mutfağa uygun dolaplar imal ediyoruz. Özel cilalar ve vernikler ile birlikte her daim yeni ve parlak görünen üretimlerimiz de mevcuttur. Kataloglarımızı inceleyip popüler ve trend olan mutfak dolapları arasından seçim yapabilirsiniz.

 Mutfak Dolaplarında Kullandığımız Malzemeler

 Mutfak dolaplarında kullandığımız malzemeler hem kalite hem de estetik açıdan talep edilenleri fazlasıyla karşılıyor. İnsan ve çevre sağlığını riske atacak hiçbir malzeme kullanmıyoruz. Başta laminat olmak üzere ev sahiplerinin sıklıkla istediği kaliteli ürünler firmamızın çalışma sahasında yer almaktadır.

 Ek olarak suntalam ve mdf gibi dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler de mutfak dolaplarının imalatında kullandığımız çeşitlerdir. Akrilik ve membran gibi yeni nesil modeller de diğer seçenekleri oluşturuyor. İster özel sipariş vererek ister kataloglardan seçerek tarzınızı yansıtacak modellerden birini tercih edebilirsiniz. Dolaplarımızın garanti süreleri 2 ile 5 yıl arasında değişmektedir. Müşterilerimize mutfak dolabı fiyatları alanında da yaptığımız indirimlerle yardımcı oluyoruz.

 Sizlere Sunduğumuz Diğer Hizmetler

 Uygulamalarımız tadilat yapılacak alanların boyutlarına göre yapılmaktadır. Mutfaklarda herhangi bir daraltma uygulamasına gerek kalmadan en iyi hizmeti veriyoruz. Mutfak dolapları dışında vestiyer, portmanto, banyo dolapları ve gömme tip mobilyalar alanında da üretimlerimiz mevcuttur. Sınırsız çeşitlerde kaliteli işçilikten uygun fiyatlarda faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıtları, duvar kağıdı tutkalı ile duvarlara uygulanan iç mekan dekorasyon aracıdır. Uygulandığı

İNCELE
Cam Balkon

Cam Balkon

Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

İNCELE
Alçı Sıva

Alçı Sıva

Alçı Sıva Nedir? – Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok ve benzeri malzemelerin veya kaba sıvanın

İNCELE

whatsapp