TR EN

 • FUGALI MANTOLAMA

  Fugalı ısı yalıtım kaplamaları 6 çeşit kimyasal ve çeşitli minerallerden oluşmakta ve zor hava şartlarına dayanımları yüksek olduğundan olumsuz hava koşullarından etkilenmemekte dolayısıyla EPS yalıtım levhaları üzerinde yüksek dayanıklılık sağlamaktadırlar. 

  Fugalı mantolama kaplamaları 2 farklı metotla uygulanabilmekte ve konutlarınıza değer katmaktadırlar.

  1- Dış cephe yalıtımında kullanılan levhalar (EPS, taşyünü vb.) duvara aşağıdan yukarıya kadar tesbit edilir, fuga kanalları istenilen bölgelere özel kesim aletleri ile açılır ve alüminyum fuga profilleri yerleştirilir.

  2- Özel olarak imal edilmiş fuga profilleri mantolama levhaları ile birlikte uygulanır,kesim işlemi yapmaya gerek yoktur. Birinci yöntemden daha hızlı uygulanabilir, birleşim yerlerinde ısı köprüsü oluşturmaz.

  Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan İRON DEKORASYON, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de çevresine değer katmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren İRON DEKORASYON, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.  

Alçı Sıva

Alçı Sıva

Alçı Sıva Nedir? – Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok ve benzeri malzemelerin veya kaba sıvanın

İNCELE
Cam Balkon

Cam Balkon

Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

İNCELE
Duvar Boyası - Yağlı Boya

Duvar Boyası - Yağlı Boya

İron Dekorasyon olarak binalarınızın ve dairelerinizin her türlü dış cephe ve iç cephe boyası itina ile yapılmaktadır.

İNCELE

whatsapp