TR EN

Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. cam balkon nedir? sorusunun cevabı bir çok kişi tarafından bilinsede sizlere yine kısa bilgilendirme yapmayı uygun gördük. Çevrenizde bir çok dairede veya ticari yapıda bu sistemleri görmeniz hatta yakınlarınızda da uygulanmış haline denk gelme olasılığınız kuvvetlidir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuzluklarından dolayı balkonunuzdan yararlanmanızı sağlar. Cam Balkon Sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz. Anadolu Cam balkon kapama sistemleri ile evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

 

Cam balkon nedir? sorusunun cevabı sadece katlanır cam balkon değildir. Bir çok model ve çeşitleri için de bulunduran sistemlerin bütünüdür.

Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. cam Balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. Anadolu Katlanır Cam Balkon sistemleri saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Anadolu Cam Balkon Sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Cam Balkon Profil Kalitesi Nasıl Olmalıdır?

Cam balkon profillerinin çeşitleri vardır. Kaliteli profil ve kalitesiz profilleri vardır. Cam balkon sistemlerinin profillerinin kalitelileri nasıl anlaşılır. Kaliteli bir cam balkon profili kalın profil et kalınlığı (3mm) olup tırnakları çift tırnak olmalıdır. Kullanılanılacak camlar ise 8mm veya 10mm temperli şişe cam patentli camlar kullanılmalıdır.

“Sizde kaliteli bir cam balkon yaptırarak balkonunuzun görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz!”

Bu farkı İron Cam Balkon Sistemleri ile yaşamanız dileği ile ! Bütün ürünlerimiz Bonus ve World kredi kartlarına 6 Taksit seçeneği ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Neden Cam Balkon Sistemlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Cam balkon evlerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın balkonları ısı değerlerinde artış sağlar, enerji tasarrufu sağlar.
  • Balkonlarınızı cam balkon cam balkon sistemi ile kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrıca değerini yükseltir.
  • Cam balkon sistemi binanızın mimari görüntüsü değiştirmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
  • Sağladığı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.
  • Katlanır cam balkon sistemleri hırsızlık riskini önemli derecede azaltır.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan balkonlarınız mevcut balkonunuzda bulunan mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.

Amerikan Pres Kapı

Amerikan Pres Kapı

Yıldız entegre A.Ş. veya Kastamanu entegre A.Ş. tarafından üretilen MDF panel, fırınlanmış,

İNCELE
Asma Tavan

Asma Tavan

Asma tavan, tavanlarda alçıpan yardımı ile oluşturulan led ışıklı veya ışıksız dekorasyon amaçlı uygulamalardır. 

İNCELE
Alçı Sıva

Alçı Sıva

Alçı Sıva Nedir? – Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok ve benzeri malzemelerin veya kaba sıvanın

İNCELE

whatsapp